טל': 072-3201254 052-4763515 |zohar.sandor@gmail.com

תריסי גלילה חשמליים

מדוע תריסי גלילה חשמליים

תריסי גלילה חשמליים מספקים לעסקים, למפעלים ולמתחמים ציבוריים מגוון רחב של יתרונות, ומסיבה זו ניתן למצוא אותם כיום בכל רחבי בישראל. יתר על כן, בזכות ההתפתחות הטכנולוגית שחדרה לענף יכולים בעלי התריסים ליהנות כיום מהתאמה מדויקת לצרכיהם, החל באלמנט העיצובי ועד לנוחות שימוש מרבית.

תריס חשמלי וביטחון העסק

ייעודו הראשון והחשוב ביותר של תריס גלילה חשמלי הוא כמובן לשמור על בטיחות המתחם ועל תכולתו, בין אם מדובר בחניון תת קרקעי או בחנות השוכנת בקניון. אכן, מדובר בתריסים איתנים וחזקים מאוד העשויים מפלדה מגולוונת בעובי 0.8 עד 1.2 מילימטרים, ומספקים מיגון יעיל ביותר ממש כמו סורג. למעשה, בזכות תכונות אלו מסוגלים תריסי גלילה חשמליים לעמוד בדרישות חברות הביטוח והמשטרה, ומגלים עמידות מצוינת בפני ניסיונות פריצה של גורמים עבריינים. מעבר לכך, התריסים מהווים גם אמצעי לשמירה על פרטיות, כך שניתן למנוע מעוברים ושבים לצפות בתכולה בעזרת תריס אטום החוסם לחלוטין את שדה הראייה.  

תריס חשמלי ואסטטיקה

למעשה, בחברת ג.ג. סנדור ניתן לצבוע תריס גלילה חשמלי בכל צבע RAL קיים, וכך לקבל גוון המשתלב היטב עם ההיבט האסטטי של העסק. מדובר בנושא חשוב במיוחד עבור בעלי חנויות במרכזי קניות, בקניונים וברחוב המעוניינים לשדר מסרים ויזואליים עכשוויים התואמים לתדמיתם. יתרה מכך, בעלי עסקים המעוניינים שעוברים ושבים יוכלו להתרשם ממרכולתם גם כשהמקום סגור, יכולים לבחור באפשרות של תריס חשמלי מחורר, היוצר מעטה שקוף למחצה. זאת כמובן, מבלי להתפשר על ההיבט הבטיחותי שמעניק התריס.

נוחות השימוש בתריסים חשמליים

אין ספק כי תריסי גלילה חשמליים מהווים פתרון נוח בהרבה לעומת תריסים הישנים, בעלי ההפעלה הידנית בלבד. בתוך כך, חשוב לציין כי ג.ג. סנדור מציעה ללקוחותיה קשת רחבה של מנועים ואבזרי בטיחות נלווים, כולל מנוע צד תלת וחד פאזי, או מנוע שעל הציר המרכזי. במנועים אלו קיים מעצור חשמלי למניעת ניסיונות פתיחה על ידי גורמים בלתי מורשים, וקיימת אפשרות להתקנת לוח בקרה לשליטה מרחוק, לצד אלמנטים נוספים כגון מסב אבטחה ומערכת פוטואלקטרית. אגב, כל השערים מגיעים גם עם אפשרות לשליטה ידנית במקרה של הפסקת חשמל.

כל היתרונות של ג.ג. סנדור

מלבד האמור לעיל, תריס גלילה חשמלי ניחן בעוד איכויות רבות, המצטרפות ליתרונות העבודה עם חברה ותיקה ומנוסה. לקבלת פרטים נוספים וייעוץ מקצועי אודות תריסי גלילה חשמליים, הנכם מוזמנים לפנות אלינו בטלפונים 09-7947808, 052-4763514.