טל': 072-3201254 052-4763515 |zohar.sandor@gmail.com

תריסים שקופים

תריסים שקופים – מוצר אחד יתרונות רבים

בתור בעל עסק אתה בוודאי מכיר בחשיבות ההגנה מפני ניסיונות פריצה, גניבות ומעשי ונדליזם, העלולים לגרום לנזקים חמורים. זוהי בדיוק הסיבה לכך שתריסי גלילה ממתכת הפכו לכה נפוצים ופופולאריים בישראל, כאמצעי מיגון יעיל העומד בדרישות החברות הביטוח, וגם נוח מאוד לשימוש. יחד עם זאת, לעיתים קרובות עולות שאלות הנוגעות להיבט העיצובי וליכולת לשווק את תכולת החנות גם כשהמקום סגור. את המענה לסוגיה זו מספקים תריסים שקופים.

תריס שקוף – על מה ולמה?

ראשית, חשוב להבהיר כי תריס גלילה שקוף מגיע עם מנוע חשמלי המתאים למשקלו, ושבעליו יכולים לסגור ולפתוח אותו באמצעות מתג או שלט רחוק. שנית, המנוע מגיע עם מעצור פנימי המונע נפילות, אפשרות להפעלה ידנית וכן פונקציות נוספות בעת הצורך. התריס עצמו עשוי מפלדה מגולוונת בעובי מילימטר אחד, ומהווה מסך הגנה חזק ועמיד מאוד. יחד עם זאת, בשונה מתריסים אטומים לחלוטין, תריסים שקופים של ג.ג. סנדור עשויים חרירים קטנים וצפופים בעובי 3 מ"מ, כשהתוצאה היא למעשה תריס שקוף שניתן לראות דרכו את התכולה או המתרחש במקום.

מדוע לבחור בתריסים שקופים

כאמור, תריסים שקופים מספקים את המענה הדרוש מבחינה בטיחותית, ממש כמו סורגים או תריסים אטומים. ואולם, קיים בהם יתרון משמעותי נוסף עבור עסקים ממגזרים שונים. לפני הכל, מדובר במוצר המשדר אלגנטיות ויוקרה, וחזותו הנאה מושכת באופן טבעי את מבטי הלקוחות. שנית, תריס גלילה שקוף מאפשר לחנות להמשיך ולהציג את מרכולתה גם לאחר שעות הסגירה, בין אם מדובר בחנות מחשבים, מוצרי חשמל או תכשיטים. כלומר, הוא מייתר את הצורך לכסות ולהסתיר את המוצרים, מאפשר ללקוחות להתרשם מהם בכל עת, ובכך מגדיל את כמות הקונים הפוטנציאליים שישובו אל העסק. לבסוף, ליתרונות אלו מצטרף גם ההיבט התדמיתי של עסק הצועד עם הזמן ומשקיע בחזות עכשווית ומתקדמת, מה שתורם ליצירת מוניטין חיובי בקרב הלקוחות.

בחירת תריסים שקופים

יש להבין כי תריסים שקופים עשויים להגיע במגוון רחב של צבעים, תצורות וגדלים, ולכן חשוב לפנות אל המומחים של ג.ג סנדור על מנת לקבל ייעוץ מקצועי. אנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר בכל עת באמצעות האתר ובטלפונים 09-7947808, 052-4763514. נשמח לעמוד לרשותכם.