טל': 072-3201254 052-4763515 |zohar.sandor@gmail.com

תריס גלילה ידני

בחירת תריס גלילה ידני או חשמלי

כידוע, תריסי גלילה מהווים אמצעי מיגון בטוח ועמיד, המספק גם פרטיות ומענה עיצובי לפי צורך. ואולם, לפני שבוחרים תריס גלילה ידני, חשמלי, חיצוני או בעל התקנה פנימית, חשוב לתת את הדעת על מספר קריטריונים חשובים.

תריס חיצוני או פנימי

ההחלטה לגבי תריס גלילה חיצוני או פנימי תלויה בעבודות ההכנה שכבר התבצעו או עתידות להתבצע במקום. במרבית המקרים, על מנת להתקין תריס חשמלי יש להכין מראש חלל בתוך קיר אשר ישמש כארגז לגלילה. מאידך, ניתן גם להתקין תריס גלילה חיצוני שמגיע מראש עם ארגז גלילה ייעודי המצוי מחוץ למתחם, וכך להימנע מההוצאות הכרוכות בשבירת קירות ופעולות נוספות. כמו כן, מדובר בפתרון מהיר יחסית ליישום והתקנה, כך שמזמיני התריס חוסכים בזמן ומקבלים מענה זריז יותר לצרכיהם. מצד שני, מהבחינה האסטטית קיים יתרון לתריס פנימי שאינו בולט, ואילו בתריסים כבדים האפשרות של ארגז חיצוני לא תמיד קיימת.

תריס חשמלי מול ידני

יש להבין כי תריסי גלילה עשויים להיות כבדים מאוד ולשקול מאות קילוגרמים ויותר מכך. על כן, האופציה של תריס גלילה ידני הינה רלוונטית רק במקרים של פתחים קטנים, המצויים לרוב בבתים פרטיים ובדירות בבנייני מגורים. מעבר לכך, נוחות השימוש בתריס חשמלי עולה לאין שיעור על האופציה הידנית, מאחר שבעליו יכולים לשלוט בו בעזרת מתג הפעלה המחובר אל הקיר, או בעזרת שלט רחוק. יתר על כן, תריסים אלו כוללים מנגנוני בטיחות ואבטחה מתקדמים המונעים נפילות ופריצות, ומלבד זאת קיימת בהם גם אופציה ידנית למקרה של הפסקת חשמל. אמנם, תריס חשמלי יהיה יקר יותר מאשר תריס גלילה ידני, אך מדובר בהשקעה משתלמת ולעיתים קרובות גם הכרחית.

קריטריונים נוספים לבחירת התריס

בין אם הינכם מעוננים לרכוש תריס גלילה חיצוני, ידני או חשמלי, מומלץ לתת את הדעת על מספר היבטים נוספים:

  • גודל המפתח – מכאן ייקבעו גודלו של התריס המבוקש, משקלו, המנוע הנחוץ עבורו ומחירו.
  • צבע – יש לתת את הדעת על הפן העיצובי של הבית או העסק, על מנת להזמין צביעת RAL בגוון שישתלב היטב בסביבה.
  • ביטוח – במידה שאתם נדרשים לעמוד בדרישות חברות הביטוח, עליכם לוודא כי החברה שאליה פניתם מסוגלת לספק מוצרים העומדים בתקנות.
  • שירות אמין – בחרו להזמין את התריס רק מחברה המעניקה אחריות על מוצריה, ומספקת שירותי טכנאים זמינים באזורכם.

לפרטים, הזמנות ושאלות נוספות אודות בחירת תריסים, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו באמצעות האתר. כמו כן, תוכלו ליצור עימנו קשר בטלפונים 09-7947808, 052-4763514, ונשמח להעמיד את הניסיון העשיר של ג.ג. סנדור לרשותכם.