טל': 072-3201254 052-4763515 |zohar.sandor@gmail.com

תריסי גלילה מחירים

ממה מורכב מחיר תריס גלילה

אין ספק שתריסי גלילה מהווים השקעה משתלמת ולא פעם הכרחית, המעניקה לבעליה מענה מתקדם ואמין. יחד עם זאת, בשוק קיים מגוון רחב של מוצרים ועל מנת לבצע בחירה מושכלת חשוב להבין ממה מורכב מחיר תריס גלילה, ואל מי כדאי לפנות.

מחירים שונים של תריסי גלילה

ראשית, חשוב להבין כי חברות הפועלות בתחום עשויות לגבות עבור תריסי גלילה מחירים שונים, וזאת ללא קשר לאלמנטים שיפורטו בהמשך. לכן, בכל מקרה מומלץ לבצע סקר שוק, ואנו בג.ג. סנדור בטוחים שאצלנו תמצאו את המחירים הכדאיים ביותר. בתוך כך, יש להדגיש שאם קיבלתם על תריסי גלילה אטומים או על תריסים שקופים מחיר נמוך במיוחד, חשוב מאוד לברר מי עומד מאחוריו. זאת מאחר שבשוק פועלים לא מעט גורמים המתיימרים להיות בעלי ניסיון, אך למעשה מבצעים עבודות התקנה ומשווקים מוצרים מאיכות הירודה. כתוצאה מכך, אולי חסכתם מאות שקלים אך קיבלתם מוצר שאינו בטוח לחלוטין, לא עומד בתקנים הנדרשים, ונוטה להתקלקל לעיתים קרובות. המשמעות היא כמובן הוצאות גבוהות בהרבה לטווח הארוך.

גורמים שמשפיעים על המחיר

כאמור, ישנם מספר אלמנטים מרכזיים מהם מורכב מחיר תריס גלילה, הכוללים את סוג התריס והמנוע, חומר הגלם ממנו הוא עשוי ועלויות ההתקנה. ראשית, מנגנון חשמלי של תריס גלילה עולה יותר מאשר מנגנון ידני בלבד, אך האחרונים נפוצים בעיקר בקרב צרכנים פרטיים הנדרשים לתריסים קטנים וקלים. שנית, סביר להניח כי ייגבו על תריסי גלילה מחירים שונים בהתאם להיותם עשויים מפלסטיק, אלומיניום או מתכות אחרות, וכן בהתאם לאלמנטים עיצוביים שונים. כמו כן, ככל שתריס הגלילה גדול יותר כך עולה מחירו ויידרש גם מנוע גדול, חזק ויקר יותר שייתן מענה הולם לצרכי ההרמה והסגירה. לכך מצטרפת ההתקנה עצמה אשר עלויותיה משתנות בהתאם לעבודות שיש לבצע. לדוגמא, תריס חיצוני עשוי לחסוך את הצורך בשבירת קירות, ואילו הסבה של תריס ידני קיים לחשמלי תחסוך בהוצאות על התריס עצמו.

תיקונים מעת לעת

תריסי גלילה חשמליים הינם מוצרים אמינים המשרתים את בעליהם לאורך שנים רבות וטובות, אך מטבע הדברים לעיתים עולה צורך להזמין טכנאי. לדוגמא, ייתכן שהתריס נתקע, שיש צורך להחליף את המתג או השלט, לתקן או להחליף את המנוע, וכן להוסיף אלמנטים בהתאם לצרכים המשתנים. בדיוק לשם כך מספקת ג.ג. סנדור שירותי טכנאות זמינים מטעם מומחים בעלי ניסיון רב, ועובדת לפי מחירון הוגן, אטרקטיבי וקבוע ללא הפתעות.

המעוניינים לקבל הצעת מחיר על תריסי גלילה או לפנות אלינו בשאלות נוספות, מוזמנים להתקשר לטלפונים 09-7947808, 052-4763514. כמו כן, ניתן ליצור עימנו קשר באמצעות האתר ואנו נחזור אליכם בהקדם.