טל': 072-3201254 052-4763515 |zohar.sandor@gmail.com

תריסי גלילה ממתכת

תריסי גלילה ממתכת – בטיחות מרבית לעסק שלך

כבר יותר מ- 20 שנה שחברת ג.ג סנדור מספקת תריסי גלילה איכותיים למגוון רחב של לקוחות מכל מגזרי המשק. מדובר בתריסים המיוצרים מפלדה מגולוונת בשלל גוונים, תצורות ועיצובים, הניתנים גם להתאמה אישית מלאה לצרכי הלקוח.

חשיבותם של תריסים נגללים

כיום ניתן לראות תריסי גלילה ממתכת בקדמתם של בתי עסק רבים, החל בחנויות ומחסנים, ועד למבני תעשייה ומרכזי קניות. מטרתו הראשית של תריס נגלל היא כמובן להוות אמצעי הגנה על תכולת ומלאי העסק בשעות בהן איש אינו נמצא במקום. יחד עם זאת, התריסים עשויים בהחלט להוות גם אלמנט עיצובי מרשים, הניתן לצביעה בכל צבע RAL עם התאמה מלאה לסגנון המבוקש. יתר על כן, ניתן להתאימם לצרכים הייחודיים של העסק, כדוגמת אטימה מלאה המסתירה את התכולה, או תריסים מחוררים המאפשרים לעוברים ושבים להתרשם מהסחורה. לבסוף, לעיתים קרובות קיימת חשיבות לעמידה בדרישות הבטיחות שמציבות חברות הביטוח ומשטרת ישראל, ובסנדור בהחלט מסוגלים לספק תריסים העומדים בדרישות במלואן.

סוגי התריסים של סנדור

כאמור, תריס נגלל עשוי להגיע במספר גדול של תצורות, כאשר החלוקה הבסיסית הינה לשני סוגים עיקריים:

  • תריסים אטומים – אלו הם תריסי גלילה ממתכת המשלבים בין רמת הבטיחות הגבוהה ביותר ובין הפן העיצובי. מדובר בפתרון יעיל במיוחד בפני ניסיונות פריצה ומעשי ונדליזם, העשוי מפלדה מגוולנת בעובי הנע בין 0.8 ל- 1.2 מילימטרים. בנוסף, ניתן לשלב בתריסים אלו מנוע עם מעצור חשמלי, אשר מטרתו למנוע את אפשרות ההרמה על ידי גורמים בלתי מורשים.
  • תריסים מחוררים – תריס גלילה מחורר מקנה פתרון אולטימטיבי להיבט הבטיחותי, העיצובי והשיווקי כאחד. זאת, בזכות פלדה מגולוונת העשויה חרירים צפופים בעובי 3 מילימטרים, היוצרים חזות של תריס שקוף למחצה. כלומר, לצד ההגנה שמספק שריון הפלדה ניתן לצפות דרכו במוצרים בעודו סגור, או לתת מענה לצרכי אוורור במתחם.

בטיחות וביטחון

חשוב לציין כי תריסי גלילה ממתכת של סנדור מגיעים עם קפיץ, מנוע בעל מעצור חשמלי ומסגרת פלדה, המותאמים במדויק למשקלם וגודלם. מטרתם של האלמנטים הללו היא להקנות רמת בטיחות מרבית, ולמנוע את נפילתו של התריס בזמן תקלה. כמו כן, קיימת אופציית לשליטה ידנית במקרים של הפסקת חשמל, וניתן להזמין לוח בקרה המאפשר שליטה מרחוק והגנה מפני ירידת השער בזמן חציית גופים.

הלקוחות בראש מעיננו

ג.ג סנדור מעמידה לרשות לקוחותיה מגוון רחב של מוצרים איכותיים, ביניהם שערים, מחסומים ואפשרות לשילוב תריס נגלל מחורר או אטום בדלתות נגללות. לאור ניסיוננו העשיר אנו מסוגלים להתאים את המוצר המבוקש בצורה מדויקת לצרכי הלקוח, כאשר כל תריס גלילה שאנו מספקים ניתן עם שנה אחריות. בנוסף לכך, במטרה להעמיד סטנדרט שירות גבוה במיוחד טכנאי החברה פועלים בפריסה ארצית רחבה, ומסוגלים לספק מענה יעיל ומהיר לכל תקלה או בעיה.

למידע ופרטים נוספים הינכם מוזמנים להתקשר אלינו בטלפונים 09-7947808, 052-4763514.  כמו כן, תוכלו לפנות אלינו באמצעות האתר, ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.