טל': 072-3201254 052-4763515 |zohar.sandor@gmail.com

מחסום חניה אישי

כל הזמן תופסים לכם את החניה הפרטית? עם חברת ג.ג סנדור שערים תוכלו להזמין מחסום חניה אישי איכותי ועמיד, המותאם לצרכים הספציפיים שלכם ומסופק עם אחריות מלאה. כמו כן, מחסום זה מתאים לחניות פרטיות ולשמירת מקומות בחניונים.

 

קץ הפלישה לחנייה הפרטית שלכם

מחסום חניה אישי שחברתנו מספקת משמש לשמירה על חניה פרטית ולמניעת חנייתם של רכבים אחרים ללא היתר. המחסום שחוסם את פתח החנייה הוא למעשה מוצר בטיחותי, קומפקטי, פשוט ונוח ליישום, בעל גוף מתכתי מכאני חזק ועמיד שישמש את בעליו נאמנה לתקופה ממושכת. האביזר  מעוגן לקרקע, עמיד בפני חלודה ופגעי מזג האוויר ומפני חבלות ומעשי וונדליזם. כמו כן, הוא מכיל מחזירי אור המאפשרים לזהותו גם בשעות החשכה. מעבר לכך, ניתן גם להציב את המחסום לאחר חניית רכבכם ולהגן ולהרתיע מפני ניסיונות גניבה של הרכב.

 

מוצר איכותי פשוט וקל לשימוש

עימנו תזכו למחסום חנייה איכותי פשוט וקל לשימוש, הדורש רק להרים את המחסום ולנעול אותו כשהוא זקוף, ובכך למנוע חניה לא רצויה של רכבים אחרים. מנגד, כאשר רוצים להחנות את הרכב כל שנדרש לעשות הוא לפתוח את מנעול המחסום, להשכיבו ולהחנות את הרכב.  כמו כן, למי שרוצה מחסום אישי עוד יותר פשוט ונוח ניתן לרכוש מחסום אישי עם מנוע חשמלי, המופעל מרחוק באמצעות לחיצת כפתור בלבד בשלט או דרך מכשיר הסלולר .

 

התקנת מחסומים אישיים

התקנת מחסומים אישיים מבוצעת על ידינו באופן מקצועי ובטוח על גבי סוגים שונים של משטחים, לרבות משטחי בטון, אספלט ומשטחים של אבנים משולבות. ההתקנה עצמה מבוצעת באמצעות קידוח של המשטח, החדרת יתדות ממתכת והצמדת המחסום לפני השטח. כמו כן, ביכולתנו להתקין את המחסום גם על גבי משטח חולי, וזאת באמצעות ביסוסו והצבתו על גבי יציקת בטון.

 

הזמנת מחסום חנייה אישי

להזמנת מחסום חניה אישי, קומפקטי, חזק ועמיד, ולקבלת הצעת מחיר ומידע נוסף בנושא,  צרו קשר עם חברת ג.ג סנדור בטלפון 072-3201254. אנו נשמח להעניק לכם את שירותינו המקצועיים במהירות וביעילות.