טל': 072-3201254 052-4763515 |zohar.sandor@gmail.com

שירות תיקונים לתריסים נגללים

החברה הוותיקה והמוערכת ג.ג סנדור שערים מתמחה בייצור, ייבוא ושיווק של מוצרי איכות בהתאמה אישית, לרבות תריסי וסורגי גלילה, דלתות, שערים ומחסומים. חברתנו מספקת ללקוחותיה גם שירותי תיקונים עבור מוצריה, כולל שירותתיקונים לדלתות ושערים, וכן תיקון תריסים נגללים חשמליים וידניים. שירותינו מסופקים במהירות ויעילות לקהל לקוחות פרטי, עסקי ומוסדי על ידי טכנאי מוסמך ומנוסה מטעמנו.

 

הצורך בתיקון תריסי גלילה

תריסי גלילה כפי שאנו מספקים מאפשרים לווסת זרימת אור ואוויר לחלל החדר, ולתפעל את התריס עם רמת שליטה גבוהה בקלות ונוחות. יחד עם זאת, לאורך זמן תריסי גלילה מעצם היותם מוצר שמיש ומורכב עלולים להתקלקל. במקרים אלו, על מנת להבטיח את תיקון התריס באופן מוצלח, אמין ועמיד מומלץ ליצור קשר עם חברתנו ולהזמין שירות תיקונים לתריסים נגללים.

 

תיקון כל סוג של תקלה בתריס נגלל

יש לנו את כל הניסיון, הידע והכלים הנדרשים לתיקון כל תקלה בתריסי גלילה ידניים וחשמליים, עבור כל סוג של בעיה ורמת מורכבות:

  • תיקן תריסי גלילה ידניים - אנו אמונים על תיקון כל בעיה בתריס גלילה ידני לרבות תקלות מכאניות במנגנון ההפעלה של התריס, תיקון או החלפת רצועה, תיקון או החלפת שלבי התריס, וכן תיקון ארגז התריס.

  • תיקון תריסי גלילה חשמליים - ביכולתנו לתקן כל בעיה בתריס חשמלי לרבות תקלות במנגנון או במערכת החשמל והפיקוד, תיקון או החלפת מנוע התריס או מתגי הפעולה שלו, וכן תיקון או החלפת שלט התריס. בנוסף, אנו מטפלים בבעיות של חבל שנקרע בנקודת החיבור בין התריס למוט, וכמו כן נתקן תריסים שנוצר נתק בין שלביהם. במידת הצורך, לאחר תיקון התריס נדאג לכייל מחדש את המנוע שלו על מנת להבטיח שהוא יפעל באופן תקין ונכון.

 

הזמנת תיקון לתריסי גלילה

שירותי תיקון תריסי גלילה ומוצרים נוספים כמו דלתות או שערים מבוצעים על ידינו באופן מקצועי ואיכותי, ומסופקים עבור מחיר הוגן עם אחריות מלאה. להזמנות צרו קשר עם חברת ג.ג סנדור בטלפון 072-3201254 ואנו נשמח לספק לכם עוד פרטים ומידע בנושא.